آنچه در اين مطلب خواهيد خواند:


پاپيتا فارسي


نصب پاپيتاي فارسي


امروزه يادگيري زبان انگليسي يکي از پيش زمينه هاي اصلي موفقيت در تحصيل و کار مي باشد. چند سالي مي شود که اهميت اين موضوع در خانواده هاي ايراني نيز بيش از پيش شناخته شده و بر همين اساس ، آموزشگاه هاي زبان رونق بيشتري داشته است. اما موضوعي که جديدا يکي از دغدغه هاي مهم خانواده ها مي باشد ، سن يادگيري به موقع اين زبان مي باشد ، شايد تا پيش از اين يادگيري زبان انگليسي از زمان شروع تحصيل اتفاق افتاده و سن طلايي قبل از مدرسه براي يادگيري زبان انگليسي از دست مي رفت.اما با توصيه محققان و بالا رفتن سطح سواد والدين ، سن يادگيري زبان نيز مورد توجه والدين قرار گرفته است ، به طوري که از شروع اداي کلمات توسط کودک مي توان شروع به يادگيري و دو زبانه کردن کودک را آغاز نمود. در اين زمينه وسايل کمک آموزشي فراواني به بازار آمده که کار را براي والدين راحت کرده و مي توانند با استفاده از اين برنامه هاي کمک آموزشي کودک خود را در بهترين سنين يادگيري زبان انگليسي ياري دهد. حال تصور کنيد با نصب يک اپليکيشن در گوشي موبايل بتوان کليه موارد لازم براي يادگيري را براي کودک خود فراهم کرد. اينجاست که پاپيتا فارسي به کمک شما خواهد آمد که در مقاله امروز هيواتک قصد داريم شما را با نصب پاپيتاي فارسي آشنا نماييم.


برنامه پاپيتا فارسي جديد ترين سبک آموزش زبان انگليسي به کودکان سه الي چهارده سال مي باشد. اپليکيشن پاپيتا بيشتر يک مرکز انيميشن و بازي هاي دوست داشتني براي کودکان است که توسط همين انيميشن ها و بازي ها به آموزش زبان انگليسي بصورت حرفه اي براي بچه هاي شما مي پردازد. اين نرم افزار با آپديت هاي جديد که هر هفته منتشر مي کند ثابت کرده که با ساير نرم افزار هاي تبليغاتي فرق داشته و خدمات فوق العاده اي ارائه مي دهد. با ما همراه باشيد تا با استفاده از اين اپليکيشن کودک خود را با يکي ديگر از زبان هاي زنده دنيا آشنا نماييد. با توجه به اهميت کودکان و رشد و پيشرفت آن ها در زندگي ما مقالات ديگري نيز در هيواتک منتشر شده است که در ذيل مي توانيد برخي از آن ها را مشاهده نماييد. با مطالعه مقاله امروز هيواتک نيز با ما همراه باشيد تا با نحوه نصب پاپيتاي فارسي آشنا شويد.


خريد گوشي براي کودکان


حالت کودک گوشي


نرم افزار محاسبه قد و وزن نوزاد


 


پاپيتا فارسي


ابتدا لازم است با ويژگي هاي اپليکيشن پاپيتا آشنا شويم ، سپس در صورت علاقه مند شدن به استفاده از اين برنامه آن را دانلود و نصب نماييد. پاپيتا توسط تيم faruk oz طراحي و عرضه شده است. پاپيتا يک نرم افزار آموزش زبان قدرتمند مخصوص کودکان است. اين اپليکيشن با پيروي از اصولي زيرکانه آموزش زبان را براي کودکان به تفريحي لذت بخش تبديل ميکند. در اين اپليکيشن کودکان با استفاده از برخي انيميشن ها با کلمات انگليسي اشنا مي شوند. طراحي اين ويديو ها در اپليکيشن پاپيتا ، علاوه بر اينکه باعث جذب کودکان مي شود ، Listening و قدرت شنوايي و تشخيص کلمات و اصطلاحات را نيز در آنان تقويت مي کند و سرعت بيشتري به فرآيند يادگيري آنها مي دهد.اين برنامه ويژگي ها منحصر به فردي دارد که مي توان از جمله به موارد ذيل اشاره کرد :


- آموزشي قدرتمند جهت  يادگيري زبان انگليسي با استفاده از ترفند هاي بسيار زيرکانه 


- انيميشن هاي جذاب و دوست داشتني با طراحي قدرتمند براي برقراري ارتباط سريعتر با کودک


- استفاده از آهنگ هاي محبوب کودکانه و سرگرم کننده جهت افزايش ميزان توجه و حضور ذهني


- صداگذاري هاي حرفه اي و جذاب براي افزايش قدرت تلفظ صحيح کلمات اپليکيشن پاپيتا


- آزمون هاي آنلاين و منظم هفتگي و آزمون ها و پرسش هاي دوره اي


- امکان نصب اپليکيشن پاپيتا روي سيستم عامل اندرويد و iOS


- طراحي ويديو هاي جالب و شاد براي بهتر شدن فرايند آموزش و يادگيري


- امکان استفاده آفلاين و گسترده بودن دايره لغات 


 


 


پاپيتا فارسي

 


 


اين اپليکيشن مطابق با جديدترين متد روز اروپا طراحي شده است و نصب اپليکيشن پاپيتا فارسي روي سيستم عامل هاي اندرويد و iOS امکان پذير است که در ادامه با نصب پاپيتاي فارسي آشنا خواهيم شد.اين برنامه بصورت اشتراک ماهانه کار مي کند و براي استفاده از امکاناتش مي بايست بسته هاي داخل پاپيتا را خريداري کنيد تا بتوانيد از تمامي قابليت هاي برنامه استفاده کنيد. همچنين اين نرم افزار تقريبا هر هفته آپديت هاي جديدي ارائه مي دهد که مي توانيد آن ها را کاملا رايگان دريافت کرده و از تمامي قابليت هاي جديد که اين برنامه در اختيار کودک شما قرار مي دهد استفاده کنيد. در پاپيتا کودک هرچه جلوتر رود با واژگان پيچيده تري روبرو شده و بيشتر به چالش کشيده مي شود. در همان ابتداي ورود به اپليکيشن، ليست حروف در اختيار کاربر قرار مي گيرد که با کليک بر هرکدام ، واژگاني که با آن حروف آغاز مي شوند يا آن حروف جزئي از آن هستند به نمايش در مي ايد. در صورتي که با اين توضيحات علاقه مند به استفاده از اين اپليکيشن بوديد ، به ادامه مقاله توجه و چگونگي نصب پاپيتاي فارسي را فرا بگيريد.


 


  


 


نصب پاپيتاي فارسي


همانطور که در قسمت قبل بيان کرديم ، پاپيتا فارسي در دو نسخه اندروييد و ios عرضه شده که مي توانيد از اين نسخه ها استفاده نماييد. براي استفاده از هر کدام از اين نسخه ها از دستور العمل ذيل پيروي کنيد :


 نصب پاپيتاي فارسي اندرويد :


براي نصب پاپيتا روي گوشي اندرويدي خود مي توانيد از طريق اين لينک اقدام به دانلود برنامه نماييد. فايل نصبي را دانلود و آن را بر روي گوشي اندرويدي خود به راحتي نصب نماييد.


 


 


نصب پاپيتاي فارسي

 


 


 نصب پاپيتاي فارسي ios :


براي نصب پاپيتا روي گوشي هاي آيفون مي توانيد از طريق اين لينک اقدام به دانلود برنامه نماييد. فايل نصبي را دانلود و  بعد از دانلود اپليکيشن پاپيتا ، مسير ذيل را در گوشي خود دنبال کنيد :


Settings >  General > Device Management > COMPUTECH KUYUMCULUK TELEK


روي آن اشاره کرده و بعد گزينه Trust COMPUTECH KUYUMCULUK TELEK را انتخاب کرده و پيغام پاپ آپ نمايش داده شده را با انتخاب گزينه Trust تاييد کنيد و اجازه دهيد تا اپليکيشن نصب شود.


 


 


نصب پاپيتا فارسي

 


 


توجه داشته باشيد ، از آنجايي که استفاده از اين اپليکيشن رايگان نيست و مستم پرداخت مبلغ اشتراک است ، در صورت حذف نصب کردن برنامه ، اگر بخواهيد آن را دوباره نصب کنيد ، بايد دوباره مبلغ اشتراک پرداخته شود لذا در نگه داري برنامه دقت فرماييد. در پايان اين مقاله مطالعه مقاله خريد اکانت پاپيتا را به شما پيشنهاد مي نماييم زيرا استفاده از اين برنامه مستم پرداخت هزينه اشتراک مي باشد.


منبع : پاپيتا فارسي


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

Michael Ananta Eric Ashley تحصيل در آلمان zibaeeB Gary آژانس ديجيتال مارکتينگ فورس وبلاگ ترانه آهنگ